10 priežasčių kodėl jūsų šuniui patiks jako sūrio skanėstai

10 priežasčių kodėl jūsų šuniui patiks jako sūrio skanėstai

Jako sūrio skanėstai pagaminti iš 100% jakų pieno. Skanėstai yra įvairių dydžių bei mėgiami visų veislių šunų! Jako skanėstų sudėtyje yra maistingos medžiagos, kurios turi teigiamą naudą šuns organizmui, o kramtydamas šuo jaučia malonumą bei stiprina dantis ir dantenas.

10 priežasčių kodėl verta įsigyti jako sūrio skanėstus šuniui

Jeigu vis dar galvojate ar verta palepinti savo šunį jako sūrio skanėstais, būkite tikri, kad Jūsų šuo tikrai juo mėgausis. Šis skanėstas yra ilgai kramtomas, todėl jo užtenka ilgesniam laikui, priklausomai nuo to, kaip greitai šunelis moka graužti kietus skanėstus. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl verta išbandyti jako sūrio skanėstus.

Jako sūrio skanėstas suteikia ilgą kramtymo malonumą šuniui

Šie premium klasės jako sūrio skanėstai suteikia šuniui ilgas valandas graužimo malonumo. Lyginant su kitais skanėstais, jo užtenka tikrai ilgesniam laikui ir jis nebūna sugriaužtas per kelias minutes. Šio skanėsto kaina yra kiek didesnė nei paprastų parduotuvėje randamų skanėstų, tačiau tikrai verti šių pinigų, nes kartą šunelis paragavęs šio skanėsto, negali sustoti juo mėgautis.

Aukščiausios rūšies ingredientai

Visi jako sūrio skanėstai yra pagaminti iš 100% natūralaus jakų pieno, kuriame gausu kalcio ir įvairių A, B, C ir K vitaminų. O tai padaro šį skanėstą sveiku pasirinkimu šunio organizmui. Sudėtyje nėra jokio papildomų priedų ar konservantų.

Puikus skanėstas tiek mažų, tiek didelių veislių šunims

Nesvarbu kokio dydžio yra jūsų keturkojis bičiulis, vis tiek jam galite atrasti tinkamo dydžio jako sūrio skanėstą. Šie skanėstai yra nuo mažiausio S dydžio iki didžiausio XL dydžio, kurie skirti nuo mažiausių veislių šunų iki didžiausių.

Būkite užtikrinti, kad lepinate šunį tikrai geru skanėstu

Šunį skanėstų pasirinkimas yra be galo didelis, tačiau jeigu atkreipiate dėmesį į jų sudėtis, ne visi skanėstai yra pakankamai geros sudėties. Jako sūrio skanėstai yra pagaminti be jokių priemaišų ar papildomų nereikalingų bei kenksmingų ingredientų. Pirkdami šį skanėstą Jūs galite būti tikri, kad šuo gaus tikrai kokybiška ir natūralų skanėstą su puikia sudėtimi.

Pašildžius mikrobanginėje jis pakeičia tekstūrą

Kai lieka mažas jako sūrio gabaliukas, jį galite įdėti į mikrobangų krosnelę. Ant nedidelio galingumo ir trumpai pašildžius skanėstą, jis išsipučia ir tampa trapus, todėl šuo galės juo mėgautis iki paskutinio gabaliuko.

Tą patį galite padaryti, jeigu šuniui skanėstas yra per kietas, kad jį įveiktų. Pašildykite ant mažo galingumo, kad skanėstas truputi suminkštėtų ir atvėsus duokite mėgautis šuniui. Taip pat jį galima palikti vandenyje per naktį. Tuomet skanėstas taip pat suminkštėja ir šuo lengviau gali jį graužti.

Pagamintas iš 100% jakų pieno

Visi kramtau.lt asortimente esantys jakų sūrio skanėstai ir pabarstukai yra pagaminti iš 100% natūralaus Himalajų jakų pieno. Sudėtyje nėra jokio nereikalingų dalykų ar specialių priemaišų. Jakų sūrio skanėstas – visiškai natūralus.

Galima rinktis iš įvairių dydžių

Skanėstai yra įvairių dydžių, todėl puikiai tinka visų dydžių šunims – nuo mažiausio, iki didžiausio. Išsirinkite pagal šuns dydį jam tinkamiausią skanėstą ir pamatykite kaip šunelis juo mėgaujasi.

Parodykite šuneliui meilę su jako skanėstais

Visi mylime savo šunį ir norime jam tik geriausio, todėl jako sūrio skanėstas yra tinkamas pasirinkimas savo meilei išreikšti. Kramtant jako skanėstą šuneliui išsiskiria laimės hormonas, todėl kuo daugiau kramtymo, tuo šunelis tampa laimingesnis! Kramtydamas jako sūrio skanėstą jis ne tik masažuoja dantenas, bet ir gauna įvairių mineralų ir vitaminų, o svarbiausia kalcio – kuris stiprina šuns kaulus ir dantis.

Natūralus skanėstų pasirinkimas

Jeigu visada tikrinate, kokie ingredientai yra įvairiuose šunų skanėstuose, galite būti tikri, kad jako sūrio skanėstas yra visiškai natūralus ir be jokių priemaišų. Jakų skanėstai galite drąsiai lepinti savo šunį ir būti tikri, kad tai sveikesnis ir natūralesnis pasirinkimas iš visų parduotuvėse esančių skanėstų.

Nemokamas pristatymas nuo 30 €

Užsakydami skanėstus savo šuniui, pasinaudokite galimybę nemokėti už pristatymą. Visiems užsakymams kurių suma yra arba viršija 30 €, visais kramtau.lt siūlomais pristatymo būdais galėsite pasinaudoti nemokamai. Todėl pirkti rinkinius ar didesnius kiekius tikrai apsimoka!

Kramtau.lt turi kokybišką natūralių skanėstų ir kramtukų asortimentą šuniui

Jeigu svarstote apie sveikesnius ir natūralius skanėstus, išbandykite jakų sūrį ar kitus kramtau.lt asortimente esančius skanėstus. Atrinkti tik aukščiausios kokybės ir natūraliausi skanėstai, kurie suteiks šuneliui tikro kramtymo džiaugsmo bei praturtins jo organizmą vitaminais ir mineralais. Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €.