Naujiena: geresnė šuns dantų sveikata su Tribal dantų lazdelėmis

Naujiena: geresnė šuns dantų sveikata su Tribal dantų lazdelėmis

Ar žinojote, kad devyniems iš dešimties šunų, sulaukusių trejų metų, pasireiškia periodonto ligos požymiai?

Pagal Royal Veterinary College, dantų ligos yra viena iš labiausiai paplitusių klinikinių ligų, su kuriomis susiduria šunys Jungtinėje Karalystėje. Norėdami kovoti su šia problema, Tribal sukūrė naujovišką sprendimą – dantų lazdeles, kurios nėra tik kaip karmtomieji žaislai, bet ir moksliniais tyrimais pagrįsta dantų priežiūros priemonė jūsų šuniui.

Novatoriškas požiūris į dantų priežiūrą

Mūsų naujosios dantų lazdelės šunims – tai ne tik dar vienas kramtomas žaislas. Tai moksliškai sukurtas sprendimas jūsų šuns dantų sveikatai, sudarytas iš patentuoto mišinio PhytoDent™. Šis unikalus derinys apima tvariai nuskintus jūros dumblių ekstraktus Ascophyllum nodosum ir Fucus vesiculosus, taip pat stiprius jūrinius antioksidantus, vitaminus ir mineralus, skirtus palaikyti burnos sveikatą iš visų pusių.

Lazdelės yra dviejų dydžių ir sukurtos atitinkamai pagal šunų svorį. Mažesnės Tribal dantų lazdelės skirtos šunims iki 15 kg svorio, o didesnės Tribal dantų lazdelės skirtos šunims virš 15 kg svorio.

Dvigubo poveikio formulė maksimaliai efektyvumui

Skirtingai nuo įprastų dantų lazdelių, kurios remiasi tik mechaniniu kramtymo poveikiu, Tribal Dental Sticks daro daugiau. Taip, jų tvirta, bet lanksti tekstūra ir įdubimai padeda nuvalyti apnašas natūraliai kramtydami – pagalvokite apie tai kaip apie dantų šepetėlį, sukurtą specialiai jūsų šuniui. Tačiau tikroji magija slypi PhytoDent™ mišinyje, kuris neleidžia daugintis apnašas formuojančioms bakterijoms. Taigi jis ne tik sumažina apnašas, bet ir mažina tikimybę, kad apnašos atsiras! Kartu šie mechanizmai užtikrina visapusišką dantų priežiūros metodą, užtikrinantį švaresnius, žvilgesnius dantis ir sveikesnes dantenas.

Mokslas ir natūralūs ingredientai

Tribal įkūrėja Fatima Maktari, mokslininkė, tiki natūralių ingredientų galia. Atliekant tyrimą su 32 skirtingais šunimis, daugiau nei 73% savininkų pranešė apie pastebimus šunų dantų sveikatos pagerėjimus po trijų mėnesių reguliaraus naudojimo. Lazdelės yra pagamintos iš natūralių ir veganiškų ingredientų, tokių kaip pipirmėčių milteliai, kokosų aliejus ir airių jūros dumbliai.

Saugios ir tinkamos visiems šunims

Tribal dantų lazdeles gali naudoti šunys nuo šešių mėnesių amžiaus. Visada stebėkite savo augintinį kramtymo sesijų metu, kad užtikrintumėte jo saugumą.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės! Dalinkitės savo istorijomis ir nuotraukomis socialiniuose tinkluose, naudodami #TribalDentalSticks, ir leiskite mums sužinoti, kaip jūsų augintiniams patinka naujosios lazdelės.