Šalto spaudimo šunų maisto privalumai

Šalto spaudimo šunų maisto privalumai

Šiandien yra daug įvairių šunų maisto ir dietų, o dėl technologijų pažangos yra daugybė naminių gyvūnėlių maisto perdirbimo būdų.

Šaltasis spaudimas yra vienas iš medžiagų apdorojimo būdų, kuris bėgant metams tapo prieinamesnis. Šalto spaudimo maistas gali labai pakeisti mūsų šuns sveikatą, tad kokie šio unikalaus ir švelnaus gaminimo proceso pranašumai?

Su šalto spaudimo pagalba maitinsite mažiau

Šalto spaudimo maistas yra švelniai išvrtas, tai reiškia, kad išsaugoma daugiau maistinių medžiagų ir vitaminų. Su Fresh Pressed™ gaunamas maksimalus maistingumas kiekviename kąsnyje, todėl kiekvieno valgio metu šuo valgys mažiau.

Tiesą sakant, visos dienos Fresh Pressed™ maistas gali kainuoti pigiau nei puodelis kavos!
*Tik 1,78 EUR per dieną 15 kg sveriančiam šuniui.

Patogesnis nei neapdorotas

Kai kurie augitninių šeimininkai naudoja žalią mėsą, kad gautų naudos sveikatai ir pagerintų virškinimą. Tačiau šios dietos nepatogumai daugelį gali atbaidyti.

  • Žaliai mėsai paruošti reikia daugiau laiko, palyginti su sausu maistu, nes dažniausiai porcijas reikia atitirpinti iš anksto...
  • Esant įtemptam gyvenimui, labai lengva pamiršti prieš valgį atitirpinti žalią mėsą. Galiausiai tai veda prie alkano nelaimingo šuniuko, kuris turi dar ilgiau laukti vakarienės.
  • Žalia mėsa užima daug daugiau vietos. Laikymas gali būti sudėtingas ir dažnai šeimininkams prireiks viso stalčiaus žaliaviniam maistui arba kai kuriais atvejais viso šaldiklio!

Fresh Pressed™ yra tarsi žalios mėsos maisto kokybė, nesukelianti nepatogumų laikant šaldiklyje ar atitirpinant. Kiekviena skani Fresh Pressed™ granulė yra pagaminta su šviežia žmonėms tinkama mėsa ir švelniai išvirta, kad būtų lengviau virškinti.

Taigi, mūsų šuniukams nereikės ilgai laukti savo taip lauktos vakarienės, be to, Fresh Pressed™ yra patogus maistas, kurį galite naudoti keliaujant.

Idealiai tinka jautriems šunims

Tradiciniai ekstruziniai maisto produktai yra verdami aukštoje temperatūroje, o dėl šios aukštos temperatūros prarandamos maistinės medžiagos ir šie trupiniai gali išbrinkti žarnyne.

„Fresh Pressed™“ gaminamas daug žemesnėje temperatūroje, švelniai ir tolygiai suyra skrandyje, laikui bėgant lėtai išskirdamas maistines medžiagas. Padeda sustabdyti įprastus sveikatos sutrikimus, tokius kaip vidurių pūtimas, pilvo pūtimas, blogas burnos kvapas ir mažiau pageidaujamos išmatos.

Skanesnis už tradicinį maistą

Fresh Pressed™ buvo pirmasis pasaulyje šalto spaudimo maistas, pagamintas iš skanios ir maistingos šviežios mėsos.

Švelnaus gaminimo proceso, daug skanios šviežios mėsos, žalialapių midijų ir lašišos aliejaus derinys sukuria itin skanų maistą. Dėl to Fresh Pressed™ yra puikus pasirinkimas išrankesniems ir mažiems šuniukams.

Fresh Pressed™ gali būti šeriamas toks, koks yra, arba įpylus vandens gali virsti skania koše, kuri puikiai tinka naudoti interaktyviuose žaisluose, tokiuose kaip laižymo kilimėliai.