3 patarimai šunims, turintiems jautrų skrandį

3 patarimai šunims, turintiems jautrų skrandį

Daugelis šunų kenčia nuo jautraus pilvo ir tokių simptomų kaip viduriavimas ir pilvo pūtimas. Turint šunį kurio skrandis yra jautrus, gali būti sunku kontroliuoti tinkamą žarnyno veiklą ir dažnai tai vargina šeimininkus.

Kad padėtumėte jums ir jūsų šuniui suvaldyti jautraus skrandžio problemas, pateikiame keletą geriausių patarimų, kurie padės išlaikyti puikų žarnyno savijautą.

1. Paslėpkite žmonių maistą!

Šerti šunį nedideliais sūrio gabaliukais ir retkarčiais kumpio gabalėliais gali atrodyti pakankamai nekenksminga. Tačiau mūsų gležniems šunims šie skanėstai gali lengvai sukelti sumaištį jų skrandyje.

Kad sumažintumėte žarnyno sutrikimus, laikykite šunį toliau nuo viliojančio žmonių maisto. Kai kurie šunys turi įprotį uostyti iš vakarienės lėkštės iškritusius ingredientus ir su malonumu pasiners į šiukšliadėžę, kad išsirinktų trupinius ar likusias maisto atliekas.

Jei jūsų šuo mėgsta tą daryti, gamindami maistą neleiskite jo patekti į virtuvę ir pabandykite atitraukti jo dėmesį kitur. Galbūt pats tinkamiausias laikas pabandyti specialius galvosūkius šunims ar laižymo kilimėlį, kuris galėtų nukreipti šuns dėmesį nuo virtuvėje vykstančių darbų.

Užuot siūlę savo šuniui jam nesubalansuotą žmonių maistą, visada laikykitės sveikų ir skanių patiekalų, tokių kaip Tribal Rewards skanėstai. Jie kepami ir gaminami naudojant paprastus lengvai virškinamus ingredientus, tokius kaip imbieras, kokosų aliejus ir mėta.

2. Sulėtinkite vakarienės laiką

Daugelis šunų tiesiog suryja maistą, užuot skirdami laiko jį sukramtyti ir pasimėgauti skoniu.

Greitas nekramtyto maisto nurijimas gali sukelti pilvo pūtimą, vidurių laisvėjimą bei viduriavimą, o tie kurie turi dar ir jautrų skrandį, situaciją gali būti tik dar blogesnė.

Užuot naudoję paprastą šuns maisto dubenį, pabandykite naudoti interaktyvius maitinimo žaislus, laižymo kilimėlius ar žaislus, kuriuos galima prikimšti ar sutepti šunų paštetu, kad sulėtintumėte jų ėdimo greitį, palaikytumėte burnos sveikatą ir pagerėtų šuns psichinė sveikata.

Neabejotinai yra priežastis, kodėl egzistuoja frazė „ne ėdą, o ryja“. Daugelis šunų, kuriems pateikiamas didelis ir pilnas maisto dubuo, nusprendžią viską tiesiog nuryti. O tai gali sukelti atitinkamų ligų, viduriavimą ir nemalonų pilvo pūtimą.

Taigi, dar vienas būdas sumažinti skrandžio sutrikimus yra maitinti mažesniais kiekiais, bet dažnesniau, atitinkamai per dieną paskirstytas ėdalo porcijas.

3. Maitinkine šalto spaudimo maistu

Ar žinojote, kad tradicinis pūstas sausas maistas gali sukelti šuns pilvo pūtimą? Didelis karštis, naudojamas gaminant tradicinį naminių gyvūnėlių ėdalą, gali sunaikinti vertingas maistines medžiagas ir apsunkinti ėdalo suskaidymą. Tai gali sukelti pilvo pūtimą ir žarnyno problemas!

Patiekdami savo šuniuką švelniai, lengvai virškinamą vakarienę, labai sumažinsite išmatų kiekį ir blogą burnos kvapą. Tribal Fresh Pressed™️ šalto spaudimo maista šunims skirtas tiems šunims, kurie kenčia nuo skrandžio jautrumo.

Tribal sauso maisto asortimentas pagamintas naudojant šalto spaudimo technologiją, o tai reiškia, kad mišinys kepamas švelniai daug žemesnėje temperatūroje nei standartiniai maisto produktai. Taip maistinės medžiagos (ir svarbiausia – skonis) išlieka nepakitusios, o maisto granulės lengvai suyra žarnyne. Rezultatas šio maisto sveika virškinimo sistema ir, žinoma, labai laimingas šuo.

Taigi, štai keletas geriausių patarimų, kaip sumažinti pilvo bėdas.

Sekitesu mumis per Facebook ir Instagram, nes ten dalinamės įvairiais patarimais šunų augintojams. Nepamirškite perskaityti kitų mūsų blogo įrašų, kad gautumėte daugiau patarimų.