Ar jako sūrio skanėstas naudingas jūsų šuniui?

Ar jako sūrio skanėstas naudingas jūsų šuniui?

Yra daug šunims kramtomų skanėstų, bet kaip žinoti, ar jie tinka jūsų šuniui? Tikrai norėtumėte rasti sveikiausių šunų kramtukų, kurie būtų tvaresni ir pagaminti iš tinkamų ingredientų.

Jakų sūris yra vienas iš tokių sudedamųjų dalių, kuriose gausu maistinių medžiagų, kad būtų užtikrinta jūsų šuns sveikata. Galbūt taip pat girdėjote, kad jako sūris yra naudingas jūsų keturkojo draugo dantims, bet ar žinojote, kad jis taip pat gali padėti jų virškinimo sistemai? Skaitykite toliau sužinokite, kodėl jako sūrio skanėstas šunims yra toks puikus.

Kas yra tie jako sūrio skanėstai šunims?

Jako sūris skanėstuose yra pagamintas iš Himalajuose gyvenančių jakų pieno. Himalajų jakas yra ilgaplaukis, stambus, į karvę panašus gyvūnas, prijaukintas regione.

Jako skanėstas – daug baltymų ir mažai riebalų turintis skanėstas, puikiai tinkantis augančiam šuniukui ar vyresnio amžiaus šuniui. Šunims skirti jakų kramtukai neturi dirbtinių skonių, dažiklių ar konservantų ir juose nėra transriebalų! Jie taip pat yra hipoalergiški ir yra tinkami vartoti net žmonėms. 

Ar jako sūris tinka šunims?

Jako sūris yra saugi alternatyva daugeliui ingredientų, kuriuos naudoja šunų maisto gamintojai. Jis buvo kruopščiai išbandytas ir buvo nustatytas kaip saugus šunims. Tai taip pat puikus būdas aprūpinti savo šunį daugiau maistinių medžiagų, nes jame yra įvairių natūralių ingredientų.

Ir daugelis augintinių šeimininkų savo šunims dovanoja jako sūrio kramtukus kaip ypatingą skanėstą.

Kuo jako sūrio kramtukai naudingi šunims?

Turtingas maistinių medžiagų:

Šunims skirti jakų kramtukai yra mažai riebūs, mažai angliavandenių turintys šunų skanėstai, kuriuose yra daug baltymų. Juose gausu magnio, kalcio ir antioksidantų. Jie skanūs ir daugumai šuniukų patinka jų skoniai! Jako sūryje taip pat gausu Omega 3 riebalų rūgščių, kurios gali pagerinti jūsų šuns odos ir kailio sveikatą.

Natūralus:

Jako sūris dažnai laikomas geriausiu sūriu augintiniams, nes jame nėra konservantų, priedų ar kvapiųjų medžiagų.

Ilgai besitęsiantis:

Šie ilgai kramtomi skanėstai patenkins jūsų augintinio poreikį kramtyti, išlaikant sveikus ir švarius dantis. Šunys mėgsta kramtyti ir yra linkę kramtyti tokius daiktus kaip baldai, batai ir sofos kampai. Jei jūsų šuo kramto viską, ką matote, laikas nupirkti jako sūrio kramtukus.

Aukščiausios kokybės:

Dauguma jakų sūrio kramtukų yra išgaunami iš Himalajų jakų, gyvenančių Himalajų papėdėje, pieno. Jie veisiami nesugadintomis sąlygomis ir turi prieigą prie gryno Himalajų vandens. Jie nutolę nuo užterštos aplinkos likučių, taip pat minta vaistiniais augalais ir žolelėmis, augančiais Himalajų kalvose. Taigi, Himalajų jakų pienas, palyginti su kitais pienais ir jų sūriais, turi didelę maistinę vertę.

Kodėl verta rinktis Himalajų jako sūrio kramtukus?

Himalajų jako sūrio kramtukai gaminami iš visiškai natūralių ingredientų, kuriuose nėra konservantų, hormonų, grūdų ir glitimo. Jie netgi gaminami be jokių dirbtinių dažiklių ar skonių! Himalajų jakų kramtukai yra geriausias pasirinkimas jūsų šuniui. Jie yra visiškai natūralūs, sveiki ir, svarbiausia, turi labai švelnų kvapą, dėl kurio jūsų šuo kramtydamas kambarį nebus kvapo. Taigi tai yra geriausios kramtymo lazdelės šuniukams ir įvairaus amžiaus šunims.

Himalajų jako sūris yra natūralus probiotikas, galintis pagerinti jūsų šuns virškinimo sveikatą. Jis turi savybę sustiprinti šuns imuninę sistemą, užkirsti kelią alergijoms ir padidinti kitų maistinių medžiagų pasisavinimą. Jei ieškote alternatyvos komerciniam naminių gyvūnėlių maistui, Himalajų jako sūris gali būti jums tinkamas sprendimas. Himalajų jakų sūryje yra mažiau laktozės nei karvės piene, todėl jis padeda valdyti bet kokias jūsų šuns maisto alergijas.

Jako sūrio skanėstų šunims nauda dantų sveikatai

Jako sūrio kramtymas taip pat gerina dantų sveikatą, nes sumažina dantų akmenų ir apnašų, kuriuose yra rūgštį gaminančių bakterijų, kaupimąsi. Jis taip pat valo jų liežuvį, gaivina nasrų kvapą ir kovoja su bakterijomis burnoje. Jako sūrio kramtukai yra sveikesnė žaliavinių odų, elnių ragų ir lazdelių alternatyva, kurios dažnai būna per kietos jūsų šunims ir kartais gali lūžti dantis.

Jakų sūris šunims yra puikus maistinių medžiagų šaltinis ir gali būti sveikiausia alternatyva komerciniams šunų kramtomiesiems, kuriuose dažnai yra daug konservantų, pridėtinių skonių ir dažiklių.